ZESPÓŁ COVEROWY WIFI

Profesjonalna Obsługa Muzyczna Imprez

DLACZEGO MY?

Jesteśmy zespołem, którego połączyła pasja do muzyki. Bawimy się grając, szukając nowych brzmień i rytmów, co czyni nas niepowtarzalnymi na scenie. Cieszymy się, że możemy bawić innych gości, pomaga nam w tym zdobyte i ciągle zdobywane doświadczenie oraz odpowiednia edukacja z zakresu muzyki. Dlaczego my? Ponieważ:

WSPÓŁPRACA

Za każdym razem słuchamy sugestii przyszłej Pary Młodej. Zawsze staramy się sprostać nawet największym oczekiwaniom naszych klientów najlepiej jak tylko potrafimy. W razie potrzeby służymy także radą - dzięki naszemu doświadczeniu bardzo dobrze wiemy w jaki sposób zorganizować pewne rzeczy tak, aby nasi klienci byli zadowoleni.

NAGŁOŚNIENIE

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz instrumenty. Dzięki wysokiej klasy sprzętom jakość muzyki jest na wysokim poziomie, co jest dla nas bardzo ważne. Jako cały czas rozwijający się zespół stale w siebie inwestujemy. Oprócz wysokiej klasy sprzętu posiadamy również oświetlenie, które dodaje uroku każdej imprezie, na której gramy.

WYKSZTAŁCENIE

Oprócz posiadanego wieloletniego doświadczenia ludzie grający w zespole WiFi są także wykształceni w tym kierunku. Ponadto cały czas doskonalimy swoje umiejętności.

REPERTUAR

Repertuar - oprócz aktualnie posiadanego repertuaru jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Bardzo chętnie robimy nowe utwory proponowane nam przez Parę Młodą. Nasza lista piosenek ciągle się powiększa, z imprezy na imprezę pojawiają się nowe przeboje w naszym wykonaniu.

WOKALE

W naszym zespole można usłyszeć cztery różne barwy głosu. Dzięki tak zróżnicowanym głosom możemy sprostać większości utworom, które proponują nam nasi klienci. Dodatkowym atutem jest to, że nasz repertuar jest dużo większy niż repertuar np. zespołu 3-osobowego.

WSPÓŁPRACA

Oprócz własnej działalności współpracujemy także z innymi profesjonalnymi firmami. Chętnie polecimy dobrego fotografa czy też kamerzystę. Nasza współpraca nie kończy się tylko na tym, zapewne jak każdy dobry zespół mamy dostęp do studia nagraniowego, gdzie nagrywamy swoje wersje utworów.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami przez dostępny na stronie formularz. Zachęcamy także do odwiedzenia zakładki Demo oraz obejrzenia udostępnionych przez nas filmów.

Copyright © Zespół WiFi 2019. All Rights Reserved.

Strona działa dzięki MIKE HOME STUDIO