ZESPÓŁ COVEROWY WIFI

Profesjonalna Obsługa Muzyczna Imprez

KONTAKT

TELEFON KONTAKTOWY

+48 538 595 871
+48 782 708 365

ADRES KORESPONDENCYJNY

Power Home
Minkowice 16
21-007 Mełgiew
NIP: 713-238-18-24

E-MAIL

zespolwifi@gmail.com

Ważne: jeśli piszesz do nas w sprawie wesela lub innej imprezy/uroczystości pamiętaj o kilku rzeczach, które powinny znaleźć się w wiadomości:

TERMIN IMPREZY

Bardzo ważną, a nawet najważniejszą rzeczą jest termin imprezy. Pierwszym pytaniem jakie kierujemy do Was podczas rozmowy telefonicznej to pytamy o termin, gdyż właśnie od tego zależy jak potoczy się dalsza rozmowa. Prosimy także o podanie np. w przypadku wesela czy będą także organizowane poprawiny czy będzie to tylko jeden dzień.

MIEJSCE

Drugim bardzo ważnym punktem jest miejsce, w którym ma się odbyć uroczystość. Proszę napisać jak nazywa się wybrany przez Was lokal i w jakiej miejscowości się znajduje.

KONTAKT

Warto jest zostawić kontakt do siebie. Mając do Was numer telefonu, jeśli mamy wolny termin na pewno oddzwonimy, jak tylko to będzie możliwe. Warto napisać w jakich godzinach najlepiej jest dla Was rozmawiać, my postaramy się dostosować.

Mimo wszystko uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z nami. W trakcie rozmowy możemy zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnić i ustalić.

FORMULARZ KONTAKTOWY