profesjonalna obsługa muzyczna imprez — zespół coverowy WiFi

Tel.: 538 595 871

 

 

Power Home
Minkowice 164
21–007 Mełgiew
NIP: 713–238-18–24
Tel. 782–708-365


Ważne: jeśli piszesz do nas w sprawie wesela lub innej imprezy/uroczystości pamiętaj o kilku rzeczach, które powinny znaleźć się w wiadomości:

Termin imprezy

Bardzo ważną, a nawet najważniejszą rzeczą jest termin imprezy. Pierwszym pytaniem jakie kierujemy do Was podczas rozmowy telefonicznej to pytamy o termin, gdyż właśnie od tego zależy jak potoczy się dalsza rozmowa. Prosimy także o podanie np. w przypadku wesela czy będą także organizowane poprawiny czy będzie to tylko jeden dzień.

Miejsce

Drugim bardzo ważnym punktem jest miejsce, w którym ma się odbyć uroczystość. Proszę napisać jak nazywa się wybrany przez Was lokal i w jakiej miejscowości się znajduje.

Kontakt

Warto jest zostawić kontakt do siebie. Mając do Was numer telefonu, jeśli mamy wolny termin na pewno oddzwonimy, jak tylko to będzie możliwe. Warto napisać w jakich godzinach najlepiej jest dla Was rozmawiać, my postaramy się dostosować.

Mimo wszystko uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z nami. W trakcie rozmowy możemy zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnić i ustalić.

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij