Oferta – zespół na wesele

Zespół WiFi, to ludzie o zupełnie różnych charakterach, które w połączeniu tworzą na scenie odpowiednią dla imprezy atmosferę, na parkiecie niepowtarzalny klimat, co razem składa się na niezapomnianą zabawę! Główną naszą ofertą jest zespół na wesele, ale nie poprzestajemy tylko na takich uroczystościach. Chętnie gramy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, studniówki, eventy… więcej o tym poniżej.

Zespół WiFi to zespół na Wesele

Jak wszystkim wiadomo, wesele bez muzyki i wodzireja to nie wesele! My oferujemy jedno i drugie: zespół na wesele, który porwie każdego oraz poprowadzi całą uroczystość w sposób, który sprawi że ten dzień będzie wyjątkowy zarówno dla Pary Młodej jak i dla Gości. Mówiąc krótko: Zespół WiFi to Twój zespół na wesele!

Muzyka jaką gramy to głównie utwory taneczne, prowadzimy również tradycyjną biesiadę za stołami, bez której przyjęcie ślubne nie mogłoby się odbyć, a na życzenie gramy również tradycyjne, znane wszystkim melodie pod domami Państwa Młodych. Nasz repertuar na tego typu wydarzeniach to utwory muzyki popularnej i rozrywkowej oraz utwory sugerowane przez Parę Młodą, jednak wiemy, że najlepiej jest zdać się na nasze doświadczenie, zawsze staramy się dobierać utwory mając na uwadze dobrą zabawę Gości. Oprócz muzyki tanecznej, gramy również wspomnianą już wcześniej biesiadę śpiewaną razem z gośćmi za stołami. W składzie akustycznym (akordeon, gitara, bęben) gramy również pod domem Panny Młodej znane na pewno wszystkim marsze i walczyki.

W między czasie, podczas grania poszczególnych setów wplatamy różne zabawy integrujące Gości sprawiając, że impreza jest jeszcze bardziej udana, a atmosfera coraz luźniejsza. Zwieńczeniem wszystkiego, punktem kulminacyjnym są oczepiny, bez których żadne wesele by się nie obyło. Mamy oczywiście zestaw swoich zabaw, także autorskich, ale mimo to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Pamiętamy o tym, że Twój zespół na wesele nie może być obojętny na Wasze sugestie!

Poza wszystkimi opisanymi wyżej czynnościami zajmujemy się także prowadzeniem uroczystości. Mamy tu na myśli powitania Gości, oraz późniejszego kierowania weselem i zapowiadania kolejnych wydarzeń.

Zespół na wesele - Zespół WiFi

Zespół WiFi na Studniówkę

Nasza propozycja repertuaru na studniówkę to przede wszystkim utwory muzyki pop, rock oraz disco, przy których nogi same ciągną nas na parkiet. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, które w połączeniu nadaje wydarzeniu szczególnego charakteru. Wszystko to sprawi, że ten dzień będzie pamiętany i wielokrotnie wspominany na spotkaniach po latach :)

Zespół na wesele - Zespół WiFi

Zespół WiFi na Eventy

Każde wydarzenie, niezależnie czy jest to impreza firmowa, bankiet, dyskoteka lub dancing wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej, którą to możemy zapewnić. Grupa WiFi to nie tylko zespół na wesele, ale i na różnego rodzaju wydarzenia kulturowe oraz imprezy okolicznościowe.

Repertuar na tego typu wydarzeniach muzycznych zależy głównie od upodobań organizatorów, jednak przeważnie jest to muzyka taneczna, ale także popularne są utwory folkowe – znane wszystkim i chętnie śpiewane razem z nami. Mimo wszystko repertuar zawsze dobierany jest pod kątem upodobań odbiorców i charakteru granej imprezy.

Reasumując, każda uroczystość, to dla nas zupełnie odrębna historia, każde wesele traktujemy indywidualnie, nie ograniczamy w niczym Państwa Młodych, a wręcz przeciwnie – chętnie podpowiadamy i udzielamy porad. Wiemy, że pary chcą mieć zespół na wesele, który zajmie się prowadzeniem uroczystości na przyzwoitym poziomie oraz bawieniem gości na parkiecie odpowiednimi utworami, które także wykonywane są na wysokim poziomie. Zadowolenie Pary Młodej oraz dobra zabawa Gości są dla nas priorytetem.

Wszelkie szczegóły prowadzonej przez nas imprezy, ustalane są w odpowiednim czasie przed wydarzeniem, w taki sposób, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku.