Skład

Poznajmy się :) Zapraszamy do przeczytania kilku słów o każdym z naszego zespołu. Różne charaktery i wspólne zainteresowania sprawiają, że jesteśmy naprawdę zgraną paczką.

mike

Michał: Prawdziwy wirtuoz instrumentów perkusyjnych, zwany także pieszczotliwie Rumcajsem. Przeróżne rytmy, triole, i inne jego wynalazki świetnie wpasowują się w grane utwory. Jest nawet gotów zagrać chińskimi pałeczkami na zastawie stołowej.

charactersSebastian: Gitarzysta, wokalista zespołu WiFi.

basia

Basia: Imprezowe rewolucje to jej konik, chcecie mieć udaną imprezę? Razem z Basią każda będzie udana! Elegancja, wokal oraz pozytywna energia, które nigdy jej nie opuszczają, świetnie podkreślają jej wodzirejskie umiejętności.

rafal

Rafał: Człowiek pełen zalet. Aranżer, Basista, Wokalista, Klawiszowiec – nieprzeciętny głos i umiejętności. Źródełko, a w połączeniu z całą resztą zespołu wodospad dobrego humoru.

agata

Agata: Kobieta w kapeluszu, w którym jeszcze nigdy się nie pokazała… Saksofonistka, akordeonistka, wokalistka. Spokojna, opanowana, perfekcjonistka.

radek

Radek: Jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny – klawiszowiec, wokalista, akordeonista! W zanadrzu ma zawsze tzw. asa w rękawie, którym wyciąga ludzi na parkiet.